Restauracja Kraków Ruczaj

Mieszkasz na Ruczaju i chcesz odwiedzić dobrą restaurację? A może chcesz zamówić coś pysznego z dostawą z restauracji specjalizującej się w przygotowywaniu smakowitej pizzy? Tak czy inaczej świetnie trafiłeś, zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z naszą restauracją, z oferowanym przez nas daniami i z naszym internetowym menu. Pamiętaj, że kontaktując się z nami telefonicznie lub online zarezerwować możesz stolik lub zamówić jedzenie z dowozem!
pizza korakow - zamow online
W naszej restauracji z dostawą na Ruczaju znajdziesz wiele smakowitych dań, wśród których zdecydowany prym wiodą smakowite pizze przygotowywane według naszej sprawdzonej receptury. Dodatkowo możesz liczyć na to, że zamówisz u nas inne znakomite dania, wśród których wymienić chcemy tortillę z kurczakiem lub wołowiną, sałatkę gracką, Alternatywnego Araba, zwędzonego kurczaka czy pieczywo czosnkowe! Wszystkie te dania to nasze autorskie pomysły, które z całą pewnością przypadną Ci do gustu!
Aby zapewnić Ci pełną satysfakcję z oferty naszej restauracji na Ruczaju zatrudniamy u nas doświadczonych kucharzy,a także kulturalnych pracowników z obsługi, którzy zadbają o to, aby wizyta w naszej restauracji dobrze Ci się kojarzyła. Jeśli więc lubisz smak kuchni włoskiej i jeśli zależy Ci na miłej i sprawnej obsłudze, to śmiało możesz nasz odwiedzić. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby stanąć na wysokości zadania i przygotować dla Ciebie jedzenie, które bardzo Ci posmakuje.
Na koniec chcemy jeszcze przypomnieć, że w naszej restauracji zjeść możesz nie tylko na miejscu. Klientom oferujemy również dostawę jedzenia do ich domów lub biur. Jeśli zależy Ci na skorzystaniu z tego typu oferty, to zachęcamy do kontaktu lub do składania zamówień online!