Pizza Bonarka

Masz ochotę na to, aby zjeść smaczną pizzę nie musząc opuszczać swojego domu lub biura? Nie ma w tym nic trudnego, wystarczy, że skorzystasz z oferty Pizzerii Rewolucja, a będziesz miał okazję skosztować smakowitej pizzy, którą pokochało wielu mieszkańców Krakowie. Dania z naszego menu, w tym pizzę dowozimy w rejonie całej Bonarki, dzięki czemu ich niepowtarzalnym smakiem cieszyć możesz się również Ty! Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym pełnym menu, w którym z cała pewnością znajdziesz coś dla siebie!
pizza korakow - zamow online
Pizzeria Rewolucja to miejsce, w którym wypiekane są smakowite pizze, które następnie podawane są w lokalu lub dostarczane pod wskazany adres. Jesteśmy przekonani, że po zapoznaniu się z menu naszej pizzerii zrozumiesz, że jesteśmy pizzerią, w której można rzeczywiście dobrze zjeść. Naszym Klientom oferujemy smakowitą pizzę na bazie zawsze świeżych i starannie wyselekcjonowanych składników. Nasze menu jest niezwykle bogate, a znajduje się w nim ponad 40 rodzajów pizz, spośród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, że jako jedyna pizzeria w Krakowie wypiekamy pizzę o średnicy jednego metra, która robi prawdziwą furorę na imprezach i spotkaniach ze znajomymi.
Decydując się na zamówienie pizzy w obszarze Bonarki w Krakowie właśnie w naszym lokalu podejmiesz słuszną decyzję, a my zrobimy wszystko, abyś był z niej zadowolony. Zapewniamy nie tylko smakowite jedzenie, ale też wysokiej jakości obsługę i ekspresową realizację zamówień. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub zamów pizzę decydując się na skorzystanie z systemu internetowych zamówień, dzięki któremu będziesz mógł za nią zapłacić kartą, przelewem, BLIKiem lub gotówką.
Czekamy na Twoje zamówienie, a właściwie to już teraz życzymy Ci smacznego, wiemy przecież, że nam zamówisz i już za chwilę złożysz swoje zamówienie!