Pizza Kurdwanów Kraków

Trafiłeś tutaj szukając dobrej pizzy na Kurdwanowie w Krakowie? To bardzo dobry wybór. Jako jedyna pizzeria w Krakowie możemy zaproponować Ci szeroką gamę smakowitych pizz w aż czterech różnych rozmiarach, w tym tę największą o średnicy jednego metra. Sprawdź nasze menu i wybierz pizzę, na którą masz największą ochotę. Uwierz, że dostarczymy Ci ją ekspresowo!
pizza korakow - zamow online
Dobra pizza to nie tylko rozmiar, ale też idealnie wypieczone ciasto i dobrze dobrane składniki o najwyższej możliwej jakości. Na wszystko to możesz liczyć decydując się na złożenie zamówienia w naszej pizzerii z dowozem na Kurdwanów. To my zatrudniamy doświadczonych kucharzy, którzy doskonale wiedzą jak zrobić smaczną pizzę. Zapewniamy im również dostęp do szerokiego zasobu składników, które zawsze są świeże. To dzięki temu w naszym menu znajdziesz nieco ponad 40 rodzajów pizz, spośród których z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy jest zwolennikiem salami, szynki, pieczarek, ostrych papryczek czy też sera.
Naszą pizzę na Kurdwanów zamówić możesz telefonicznie lub internetowo korzystając z naszego specjalnego systemu do zamówień online. Jesteśmy przekonani, że korzystanie z niego będzie dla Ciebie prawdziwą wygodą, jeśli więc jeszcze tego nie robiłeś, to namawiamy Cię, abyś spróbował. Dzięki temu pizzę zamówisz szybko, bez problemów i zajętego połączenia, a w dodatku będziesz mógł za nią od razu zapłacić decydując się na szybki przelew, płatność kartą czy też BLIKiem. Nie martw się, jeśli wolisz płatność gotówką, to będziesz miał również taką właśnie możliwość!