Pizza Ruczaj Kraków

Masz ochotę na smakowitą pizzę? Nie masz sił, aby zrobić ją samemu lub by odwiedzić naszą pizzerię? Nic straconego, serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym menu i do składania zamówień online lub telefonicznie. Zapewniamy, że warto - przygotowujemy nie tylko największą, ale też prawdopodobnie najlepszą pizzę na Ruczaju w Krakowie! Sprawdź nasze menu, złóż zamówienie i przekonaj się, że to całkowita prawda!
pizza krakow- zamow online

W menu naszej pizzerii z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, Ty również. Naszym Klientom proponujemy do wyboru ponad 40 rodzajów pizz, wśród których coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy mięsa, jak i warzyw i serów. Wszystkie nasze pizze na Twoje zamówienie przygotowane mogą być aż w czterech rozmiarach, gdzie największa pizza ma średnicę równą jednego metra. To idealna opcja na imprezy i spotkania w gronie znajomych!
W naszej dowożącej pizzerii na Ruczaju w Krakowie pracują doświadczeni kucharze, którzy doskonale wiedzą jak zrobić smakowitą pizzę. Robią ją od lat i świetnie im to wychodzi, o czym świadczyć mogą liczne pozytywne opinie o naszej restauracji. Musisz wiedzieć, że robią oni pizzę na bazie sprawdzonych przepisów i z użyciem wyjątkowo smacznych i zawsze świeżych składników, które są dopełnieniem niesamowitego smaku naszej pizzy. Nie zastanawiaj się zatem dłużej, ale już teraz dokładnie przejrzyj nasze menu i wybierz tę pizzę, na którą masz największą ochotę. Zdajemy sobie sprawę, że wybór jest trudny, bo oferujemy wiele smakowitych pizz, ale pamiętaj, że zawsze możesz do nas wrócić i zamówić ponownie.
Zachęcamy do składania zamówień na pizzę w Ruczaju na naszej stronie internetowej, jeśli wolisz zamówić telefonicznie, to rzecz jasna też masz taką opcję. Wybierz tę formę, która jest dla Ciebie najbardziej wygodna!